Servis Hizmetlerimiz

Satış sonrasında da memnuniyetiniz için, Türkiye’nin en yaygın servis ağı hizmetinizdedir.

Ayrıcalıklı "Servis Hizmetlerimiz" ile her an yanınızdayız

Profilo marka ürünlerinizle ilgili her türlü sorununuza en hızlı çözüm 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi'nde!

Ürün bilgisinden fiyat bilgisine, bayi lokasyon bilgisinden şikayetlerinize, önerilerinizden servis talebi ve yönlendirmelerine hatta randevu verilmesine kadar her şey burada. Üstelik bir telefonla, Türkiye'nin her yerinden ulaşabilirsiniz.

PROFİLO ÇAĞRI MERKEZİ 444 77 66

Sabit telefonlardan yapılan aramalarda kullanmakta olduğunuz tarife üzerinden, cep telefonu ile yapılan aramalarda ise kayıtlı olduğunuz GSM operatörünün tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Uzman Personel

Servis personelimiz sürekli güncellenen teknik eğitimler ve seminerlerle kendilerini geliştirmektedir. Böylece sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakımları ve onarımları sorunsuzca yapılabilmektedir.

Temiz Hizmet

Servis personelimiz her zaman sağlık kurallarına önem verir. Müşteri ziyaretlerinde mutlaka GALOŞ kullanılır.

On-Line İzleme

Servisimize yapılan tüm başvurular, bilgisayara kaydedildikten sonra düzenli olarak takip edilir. Her tür işlem on-line olarak izlenir ve gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

Kaliteli ve Özel Hizmet

Profilo ürünlerine yerinde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Sorun sizin günlük hayatınızı aksatmadan hızla çözülür.

Orjinal Yedek Parça

Servislerimiz 65.000 farklı orijinal yedek parçayla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar yurt çapında geçerli 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Nöbetçi Servis

Servislerimiz pazar günü 10.00 - 22.00, diğer günler 20.00 - 22.00 saatleri arasında nöbetçi servis hizmeti vermektedir. Ayrıca bayram ve resmi tatil günlerinde de nöbetçi servisimiz hizmetinizdedir.

2 Saat Aralığında Randevu

Müşterilerimize gün içerisinde sadece 2 saat aralığında randevu verilerek gidilmektedir. Örneğin 11.00 - 13.00 saatleri arasında. Böylece bütün gün evde beklemek zorunda kalmazsınız. Verilen saatler arasında uzman personelimiz gelir ve sorun çözülmüş olur.

Türkiye’nin en yaygın servis ağı

Satış sonrasında da memnuniyetiniz için, Türkiye’nin en yaygın servis ağı hizmetinizdedir.

Evden alıp eve teslim

Küçük ev aletlerinizin onarımı için siz zahmet etmezsiniz. Bir telefon edersiniz, servisimiz gelir, evinizden alır, onarır, yine evinize teslim eder.

Müşteri memnuniyetinin takip edilmesi

Herhangi bir servis hizmetinden sonra memnun olup olmadığınızı öğrenmek için merkezimiz sizi de arayıp değerlendirmenizi alabilir.

Donanımlı Servis Filosu

Servis araçlarımızın tümü en son teknoloji ile donatılmış bakım ve onarım cihazlarına sahiptir. Ayrıca tüm servis araçlarımız farklı yedek parçaları içinde barındıran minik bir depo işlevi görür. Hepsinde aksesuar stoğu bulunmaktadır ve ihtiyacınız olan parça bir telefon ile adresinize teslim edilir.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınıza en hızlı çözüm 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi'nde

Online Showroom

Bilgisayarınızın başından ayrılmadan bir Profilo mağazasını ziyaret etmeye ne dersiniz?