Servis Hizmetlerimiz

Bakım, onarım ve montaj hizmetlerinden Çağrı Merkezi hizmetimize kadar, cihazınızla ilgili her türlü yardım ihtiyacınızda servis hizmetlerimiz yanınızda!

-Türkiye’nin dört bir yanında, 8 Fabrika Merkez Servisi ve 400’e yakın Yetkili Servislerimiz ile sizler için çalışıyoruz.

-Alanında uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile yılda yaklaşık 500.000 adet montaj ve bilgilendirme hizmeti veriyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetimiz bağımsız pazar araştırmalarına göre %98’e taşınmıştır. Hedefimiz ise %100’e ulaşmak.

-Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası eve bırakma, aksesuar ve temizlik & bakım ürün taleplerinin eve teslimatı gibi tüketici odaklı hizmetler en önemli ayrıcalıklarımızdır.

-Yetkili servislerimiz hakkında bilgi edinmek ve size en yakın yetkili servisimize ulaşmak için tıklayınız.

-444 77 66’yı arayarak ulaşabildiğiniz Profilo Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Yaygın Servis Ağı

8 Fabrika Merkez Servisi ve 400’e yakın Yetkili Servis ile sizlere yaygın ve kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Size en yakın yetkili servisimize ulaşmak için tıklayınız.

2 Saat Aralığında Randevu

Gün boyu evde beklemenize gerek yok! İki saat aralığında verilen servis randevuları ile profesyonel ekibimiz, belirtilen saat diliminde mutlaka size ulaşır.

7/24 Profilo Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi’miz 7 gün 24 saat yanı başınızda! Pazar dahil, haftanın her günü Çağrı Merkezi Hizmeti ile size bir telefon kadar uzağız.

Profilo Çağrı Merkezi’mize 444 77 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Acil Nöbetçi Servis

Servislerimiz pazar günü 10.00 - 22.00, diğer günler 20.00 - 22.00 saatleri arasında nöbetçi servis hizmeti vermektedir. Ayrıca bayram ve resmi tatil günlerinde de nöbetçi servisimiz hizmetinizdedir.

Eğitimli Uzman Teknisyen

Alanında uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

Temiz Hizmet

Yetkili servis teknisyenimiz her zaman temizlik kurallarına önem verir. Müşteri ziyaretlerinde mutlaka galoş kullanılır.

Orijinal Yedek Parça

Servislerimiz 120.000 farklı orijinal yedek parçayla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar yurt çapında geçerli 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Geçici Ürün Temini

Buzdolabı, ocak gibi her gün kullanılan ürünlerin atölyede onarılması gerektiğinde, onarımı tamamlanıncaya kadar benzeri bir ürün müşterinin kullanımına sunulur.

Küçük Ev Aletlerinde Kapıya Teslim

Küçük ev aletlerinizin onarımı için siz zahmet etmezsiniz. Bir telefon edersiniz, yetkili servisimiz gelir, evinizden alır, onarır ve yine evinize teslim eder.

Garanti Uygulamaları

+2 yıl veya +4 yıl Ek Garanti hizmetinden yararlanarak cihazınızın ömrünü uzatın! Bir telefon uzağınızdaki uzman yetkili servislerimiz aracılığıyla veya 444 77 66 numaralı çağrı merkezimizden satın alma talebi oluşturabilirsiniz.. Detaylı bilgi için tıklayınız..

Aksesuar ve Temizlik & Bakım Ürünlerinde Eve Teslim

Çağrı merkezimizden sipariş edebileceğiniz, cihazınızın performansını artıran aksesuar ve temizlik & bakım ürünlerini, kapıda ödeme kolaylığı ile evinize teslim ediyoruz. Temizlik & Bakım ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.