Yetkili Servisler

Yetkili Servisler

Türkiye’nin her yerinden haftanın 7 günü 24 saat 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayarak ulaşabildiğiniz Profilo Yetkili Servisleri, yaygın servis ağıyla ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdadır.

Yılda yaklaşık 500.000 adet ürüne montaj ve ilk bilgilendirme hizmeti veren uzman yetkili servislerimiz eğitimli, tecrübeli ve donanımlı teknisyenleri sayesinde müşteri memnuniyetimizi bağımsız pazar araştırmalarına göre % 98'e taşımıştır. Tüm gayretimizle bu memnuniyeti % 100 gibi zor bir hedefe ulaştırma arzusundayız. Bu yüzden tüketicilerimizden gelen her bir geri bildirim, öneri ve şikayeti büyük bir hassasiyetle değerlendirmekteyiz.

Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası eve bırakma, aksesuar ve temizlik&bakım ürün taleplerinin eve teslimatı gibi tüketici odaklı hizmetler en önemli ayrıcalıklarımızdır.

Yetkili servislerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve size en yakın yetkili servisimize ulaşmak için tıklayınız. Dijital Sertifika sistemi sayesinde, Profilo Yetkili Servisi’ne ait bu siteyi güvenle ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.