Profilo XXL Buzdolabı

Oh be Profilo XXL Buzdolabı varmış!

En geniş iç hacimli, sebze ve meyveleri 2 kata kadar taze tutan ExtraFresh Comfort özellikli Profilo XXL Buzdolabı varmış.

Hemen incele.

Herkesin sevdiği yemeğe yer var

Çeşit çeşit yemekler rahatça sığsın diye Profilo XXL Buzdolabı, sınıfının* en geniş iç hacmine sahip. Tüm market alışverişinin, büyük tencerelerin, tepsilerin, hatta en büyük karpuzların bile tek seferde rahatça yerleştiğini görünce oh be diyeceksiniz. Ayrıca hem alttan hem de üstten dondurucu seçenekli modellerimiz de size kolaylık sağlıyor.

*İki kapılı NoFrost buzdolabı, kategorisinin en geniş iç hacmine sahiptir.

Daha uzun süre tazelik

Sebze ve meyvelerinizi Profilo XXL Buzdolabınızdan her aldığınızda mis gibi tazeliğini hissedersiniz. Çünkü ExtraFresh Comfort çekmecesi, özel sürgü sistemi ve nem kontrol mekanizması sayesinde dışarıdan gelen havayı ideal saklama koşullarına göre ayarlar, böylece meyve ve sebzelerinizi iki katına kadar daha uzun süre taze tutar. Size, taze sebze meyvelerin tadını çıkarmak kalır.

Oh be dedirtecek buzdolapları için tıklayınız.

Soğutma işini ona bırakın

Şarküteri ve et ürünlerinizi buzdolabınızdaki diğer ürünlerden daha soğuk tutmak isterseniz ExtraCold Comfort çekmecesi size yardımcı olmaya hazır. Ayarlanabilir sıcaklık kontrol mekanizması sayesinde, bu bölmedeki sıcaklığı 0 dereceye yaklaştırarak ürünlerinizde uzun süre tazelik sağlar. Çekmeceye ihtiyacınız olmadığında ise kolayca yerinden çıkarılarak size yer açar.

Her rafta eşit soğutma

MultiAirFlow özelliği buzdolabınızın her rafına dengeli bir sıcaklık dağılımı yaparak raflar arasında eşit soğutma sağlar. İç gövdede yer alan hava kanalları, içeride oluşan nemi ortadan kaldırarak buzlanma ve karlanmayı önleyerek soğutucunuzun her bölümünün aynı sıcaklıkta olmasını sağlar. Böylece sevdikleriniz ve sizin için yiyecekler tazeliklerini korur.

Oh be dedirtecek buzdolapları için tıklayınız.

Daima sabit sıcaklık

Profilo Buzdolabınızda bulunan VitaPlus özel sensörler, dolabınızın ani sıcaklık değişimlerinden etkilenmemesini ve dolabın içindeki sıcaklığın daima sabit kalmasını sağlar. Size taze yiyeceklerle muhteşem lezzetler hazırlamak kalır.

NoFrost teknolojisiyle buzları siz çözmeyin

Profilo NoFrost teknolojisi sayesinde buzdolabınızın içinde nem ve kar oluşmaz. Sıcaklık cihazın içinden hızla çekilebildiği için hızlı ve hassas bir soğutma sağlayarak yiyeceklerinizin kalitesini bozmaz. Böylece yiyecekleriniz donmaz, bozulmaz, ilk günkü lezzetini korur. Buz çözdürmeye harcayacağınız zaman size ve sevdiklerinize kalır.

Oh be dedirtecek buzdolapları için tıklayınız.

Yeni yiyeceklere soğuk karşılama

Yeni aldığınız yiyecekleri soğutucuya yerleştirdiğinizde soğuması için uzun uzun beklemenize gerek kalmaz. Profilo Buzdolaplarındaki Süper Soğutma özelliği devreye alındığında yiyeceklerinizin hızla ve en sağlıklı şekilde soğutulmasını sağlar. Yiyecekleriniz her zaman sevdikleriniz için hazır bekler.

Oh be Süper Dondurma özelliği varmış

Profilo XXL Buzdolabının Süper Dondurma özelliğini aktif hale getirdiğinizde alışveriş sonrası buzluğa koyacağınız yeni yiyecekleriniz buzluğun iç sıcaklığını artırmadan, hızlı ve sağlıklı bir şekilde dondurulur. Böylece buzluktaki yiyecekleriniz ısıları değişmeden sağlıklı kalır.

Sıcak günler için, ferahlatan buzlar Profilo’dan

Havalar ısındı mı sevdikleriniz ve sizin için buz gibi bir limonata ne iyi olur. Siz limonatayı hazırlarken Profilo Buzdolabınız da buzları hazırlasın. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz sıcak yaz günlerinde sizi ferahlatacak buzlar Buzmatik’te!

Oh be dedirtecek buzdolapları için tıklayınız.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.