Profilo Ankastre Setler

Oh be Profilo Ankastre Setler varmış!

Sevdikleriniz için çeşit çeşit yemekler hazırlarken mutfağınızda size daima yardımcı Profilo Ankastre Setler varmış.

Hemen incele!

Yemekler daima lezzetli

Buhar destekli pişiren Lezzet Buharı ankastre fırın ile et, tavuk ve balık yemeklerinizin dışı çıtır çıtır, içi sulu olurken hamur işleriniz daha kabarık ve eşit pişmiş olur. Yiyeceklerinizi yeniden ısıtmak istediğinizde ilk günkü lezzetini korur ve fırından çıkan yiyeceklerin kurumasını engeller. Lezzet Buharı özelliği sayesinde tüm sevdikleriniz birbirinden lezzetli yemeklerinizin tariflerini isteyecek.

Izgara lezzeti sofranızda

Profilo Ankastre Fırınlardaki özel Izgara Tepsisi ile istenmeyen kokular ve duman problemi olmadan evinizde mis gibi ızgara keyfinin tadını çıkarır, evinizin konforunda tüm sevdiklerinizle birlikte ızgara yaparken “Oh be Profilo varmış!” dersiniz.

Oh be dedirtecek ankastre fırınlar için tıklayınız.

3 lezzet bir arada

Profilo Ankastre Fırınlar, 3D Sıcak Hava Pişirme Programı ile aynı anda 3 tepside balık, muffin, fırında makarna gibi farklı yemekleri tatlarını birbirine karıştırmadan pişirme imkânı sağlar. Fırının içindeki ısıyı eşit şekilde dağıtarak her bölmedeki yiyecek için ideal pişirme ortamı oluşturur. 3D Sıcak Hava Pişirme Programı ile aileniz için tek seferde koca bir ziyafet sofrası hazırlayabilirsiniz.

Temizlik ondan sorulur

Profilo Ankastre Fırınların arka panelinde; iç duvarları kaplayan, pişirirken veya kızartırken oluşan yağ kalıntılarını emen ve oksidasyon yoluyla parçalayan mikro ince seramik kürelerden oluşan özel bir kaplama bulunur. Bu özel kaplama sayesinde fırınınızın arka paneli temizlenir. Siz de fırın temizliğine ayırdığınız vakti ailenizle geçirebilirsiniz!

Oh be dedirtecek ankastre fırınlar için tıklayınız.

Güvenle hazırlanan lezzetler

Profilo Ankastre Fırınlarda bulunan teleskobik ray sistemi sayesinde fırın tepsinize kolayca ulaşabilir ve nefis yemeklerinizi dökmeden, güvenli bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Fırınınızda pişen lezzetleri rahatça kontrol edebilir, sevdikleriniz için yemeğinizin kararında piştiğinden kolayca emin olabilirsiniz.

Mutfağınıza şık bir dokunuş

Profilo Ankastre Fırınlarda bulunan gömülebilir düğmeler ve dokunmatik ekran, mutfağınızda estetik bir görünümle birlikte sizlere kolay bir temizliğin keyfini sunar. Tüm misafirlerinizi mutfağınıza hayran bırakır.

Oh be dedirtecek ankastre fırınlar için tıklayınız.

Kolayca temizlenen dayanıklı cam ocak

8 mm kalınlığında dayanıklı cam ocakların pürüzsüz yüzeyi sayesinde yemeklerinizi pişirdikten sonra ocağı nasıl temizleyeceğinizi düşünmeden mutfaktaki hünerlerinizi sergileyebilirsiniz! Temizlik için ekstra vakit harcamadan sevdiklerinize güzel yemekler hazırlamanın keyfini çıkarın.

Profilo ile mutfağınızda güvendesiniz

Gaz emniyet sistemi, rüzgârın ocak ateşini söndürmesi gibi durumlarda gaz sızıntısını önleyerek can güvenliğinizi korur; doğal gaz uyumlu ocaklar LPG dönüşüm kitiyle birlikte sizlere iletilir. Tekli çelik ocak ızgarası da tencerelerinizi stabilize ederek dökülmelerin ve devrilmelerin önüne geçer. Oh be diyerek yemeklerinizi güvenle pişirmek de size kalır.

Oh be dedirtecek ankastre ocaklar için tıklayınız.

Aynı anda 4 farklı lezzet

Aynı anda 4 büyük tencere yemeği rahatça pişirebilecek 67 cm genişlikteki ankastre ocaklar, şık tasarımlı silindirik düğmeleriyle mutfağınıza modern bir görüntü kazandıracak. Kalabalık misafirlerinize birbirinden lezzetli yemeklerle kolayca bir ziyafet sofrası hazırlayabilir, tüm yemeklerinizi aynı anda pişirmenin konforuna sahip olabilirsiniz.

Yemek kokusundan eser yok

Mutfaklarda yemek kokusundan eser bırakmayan A enerji sınıfı Profilo Ankastre Davlumbazlar, eğik camlı estetik tasarımı ile mutfağınızın şıklığını tamamlar. Yüksek emiş kapasitesi ile istenmeyen kokuların evinize yayılmasını ve misafirlerinizin yemek kokusundan rahatsız olmasını engeller.

Oh be dedirtecek ankastre davlumbazlar için tıklayınız.

Oh be dedirten birçok özellik

Profilo Ankastre Davlumbazlarda bulunan enerji verimliliği yüksek LED aydınlatma, siz tüm dikkatinizle yemek yaparken ocağınızın aydınlatılmasını sağlar; yıkanabilir yağ filtresi de davlumbazın kolayca temizlenmesine olanak tanır. Profilo Ankastre Davlumbazlar ile yemeklerinizi konforlu bir şekilde hazırlarsınız.