Profilo Derin Dondurucu

Oh be Profilo Derin Dondurucu varmış!

Mevsimin lezzetlerini sizin için her zaman ilk günkü tazeliğinde saklayan Profilo Derin Dondurucu varmış.

Hemen incele.

Dikey formuyla çok daha kullanışlı

Profilo Derin Dondurucu, evinizin düzenine uygun olarak tasarlanan dikey formuyla evinizin her yerinde kendine kolayca yer bulur. Ayrıca, içerisindeki raflar yardımıyla yiyeceklerinizi kendi düzeninize uygun şekilde yerleştirebilir, ihtiyaç anında aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

Her ihtiyaca uygun çekmeceler

Profilo Derin Dondurucu, 1 adet BigBox çekmecesi, 4 adet şeffaf dondurucu çekmecesi, 2 adet flap kapaklı derin dondurucu bölmesi ile saklamak istediğiniz her çeşit ve büyüklükteki ürüne özel yer açar. Sevdiğiniz tüm lezzetleri kendi düzeniniz içinde gruplandırmanıza yardımcı olur. BigBox çekmecesi ile geniş saklama alanı gereken büyük parça lezzetleri kolayca saklayabilir, zamanı gelince eşsiz tariflerinizle misafirlerinize en sevdikleri yemekleri yaparak şımartabilirsiniz.

Oh be dedirtecek derin dondurucular için tıklayınız.

Oh be Süper Dondurma özelliği varmış

Profilo Derin Dondurucuların Süper Dondurma özelliği, alışverişleriniz sonrasında dondurucunuzda saklamak isteyeceğiniz yeni yiyeceklerin, dondurucunuzun mevcut iç sıcaklığını artırmalarına engel olur. Yeni yerleştirilen yiyecekleri hızlıca soğutarak içinde bulunan tüm lezzetler için sağlıklı bir saklama alanı oluşturur.

Sıcaklık kontrolünüz altında

Derin dondurucunuzun içinde farklı sıcaklık koşullarına ihtiyacınız olabilir. Elektronik Sıcaklık Kontrolü özelliği sayesinde Profilo Derin Dondurucunuzun sıcaklık koşullarını kendiniz ayarlayabilir, istediğiniz sıcaklıkta tutabilirsiniz.

Oh be dedirtecek derin dondurucular için tıklayınız.

VitaPlus ile daima sabit sıcaklık

Profilo Derin Dondurucularda bulunan VitaPlus, özel ve akıllı sensörler aracılığıyla dondurucunuzda yaşanacak ani sıcaklık değişimlerinin önüne geçer. Yiyeceklerinizin daima sizin belirlediğiniz sıcaklıkta korunmasını sağlar. Size de taze yiyeceklerin tadını çıkarmak kalır.

Elektrikler kesilse bile dondurucunuzdaki yiyecekler güvende

Ani bir elektrik kesintisi yaşarsanız, Profilo Derin Dondurucunuz, Buz Aküsü özelliği sayesinde kapağı açılmadıkça yiyecekleri uzun süre güvenle korumaya devam eder. 

Oh be dedirtecek derin dondurucular için tıklayınız.