Oh be E-Doz özellikli Profilo Çamaşır Makinesi varmış!

Bir Kere Doldur, 20 Yıkamaya Kadar Kullan

E-Doz özellikli Profilo Çamaşır Makinelerinin deterjan haznesi, tek seferde 1 litre sıvı deterjanı kolayca alır ve 20 yıkamaya kadar akıllı sensörleri sayesinde çamaşırların ihtiyacına göre kullanır. Böylece her yıkamadan önce makinenize deterjan koymanıza gerek kalmaz. Üstelik, deterjanı çamaşırların ihtiyacına göre kullanarak hem ev ekonominize katkıda bulunur hem de doğa dostu bir yıkama sağlar.

Çamaşırları Kirlilik Derecelerine Göre Yıkar

E-Doz teknolojisi sayesinde çamaşır makineniz içine koyulan çamaşırların kirlilik derecesini kendi kendine ölçer. Böylece yıkama boyunca kullanılması gereken ideal su ve deterjan miktarını otomatik olarak belirler. Az kirlenmiş çamaşırlar için çok fazla su ve deterjan kullanılmasının önüne geçerken çok kirlenmiş çamaşırlarda da ideal kullanımla mükemmel temizlik sağlar.

Her Yıkamada Ev Ekonominize Katkı Sağlar

Her yıkamada 10 litre su tasarrufu ve elle ayarlamaya göre %38’e kadar deterjan tasarrufu sağlayan E-Doz sistemi, deterjan alışverişlerinizi ve su tüketiminizi önemli ölçüde azaltır. Böylece ev ekonominize ve doğanın korunmasına katkıda bulunarak hayatınızı kolaylaştırır.

Her Kumaşa Özel Yıkama

Her kumaşın türü ve kirlilik seviyesi başka türlü bir yıkama gerektirir. E-Doz özellikli Profilo Çamaşır Makineleri kumaşlarınızın türüne ve kirlilik seviyesine en uygun yıkama koşulunu, gerekli deterjan ve su miktarını akıllı sensörleri sayesinde kendi kendine ayarlar. Kumaşların yıpranmasına engel olarak hayatınızı kolaylaştırır.

E-Doz Özelliği ile Akıllı Temizlik

Akıllı sensörler, Profilo Çamaşır Makinenizin içine yerleştirdiğiniz çamaşırların ağırlığını ve yıkama boyunca kullanacağı şebeke suyunun sertlik derecesini ölçer. E-Doz sistemi, ölçümlenen bu ağırlık derecesi ve sertlik derecesine uygun su ve deterjan kullanımı sağlar. Böylece çamaşırlarınız için ideal yıkama koşullarını oluşturarak planlı bir temizlik sağlar.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.