Ekstra Ekle

Sonradan çamaşır ekleme özellikli Profilo Çamaşır Makineleri

İster bir çorabın teki, ister bir gömlek ya da bir çarşaf... Eğer çamaşır makinenizi bazı çamaşırları eklemeyi unutup çalıştırdıysanız üzülmeyin. Profilo çamaşır makinelerinin standart bir özelliği olan EkstraEkle fonksiyonu, yıkama programı başladıktan sonra bile çamaşırlarınızı makineye ekleme/çıkarma esnekliğini sunar.

Çamaşır makinesinin kapağını tamamen açma imkanı sayesinde ekleyeceğiniz çamaşırın boyutları önemli değil. İster bir yatak çarşafı ister kalın bir kazak ya da küçük bir çorap... Hiç fark etmez. Tek yapmanız gereken Başlat/Beklet düğmesine basmak. Profilo EkstraEkle fonksiyonlu çamaşır makineleri program başlatıldıktan sonra programın durdurulmasına ve kapağının açılmasına olanak verir. Böylece makineyi doldururken düşürdüğünüz bir parça ya da tam o anda kirlenen bir kıyafeti yıkamaya dahil edebilirsiniz. Yıkamayı tekrar başlatmak için Başlat/Beklet düğmesine tekrar basmanız yeterli.

7 ,8 ve 9 kg kapasiteli tüm Profilo çamaşır makinelerinde bulunan bu özellik sayesinde yalnızca durulamak istediğiniz elde yıkanan kıyafetleri de kolayca ekleyebilirsiniz.

Günlük koşuşturma içinde yıkama esnekliği sunan Profilo EkstraEkle özellikli çamaşır makineleri hayatı kolaylaştırıyor.

* EkstraEkle fonksiyonunu kullanmak için makinenin durdurulması gerekmektedir.

* Tambur içi sıcaklık 50 °C'nin altına düştüğünde ekleme kapağı açılabilir.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz!

Online Satış

Profilo ürünleri artık tek tuşla evinizde!

Yetkili Servis

Size en yakın Profilo yetkili servisine kolayca ulaşın!