Profilo ile Tertemiz Günler Sizleri Bekliyor

Profilo ile Tertemiz Günler Sizleri Bekliyor

Temizliğin hayatımızda, özellikle de evlerimizde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hayatınızı kolaylaştıran Profilo ailesi olarak, tüm ürünlerimizle sağlığın ve hijyenin destekçisi oluyoruz.

HijyenEkstra ile Derinlemesine Temizlik

Hayatı kolaylaştıran Profilo bulaşık makinelerinde bulunan HijyenEkstra özelliği, bulaşıklarınızı uzun süre yüksek ısıda yıkayarak derinlemesine temizlik sağlar.

Tambur Temizleme Kolaylığı

Giysileriniz kadar makinenizin iç temizliği de önemli. Çamaşırlarınız için benzersiz hijyen sağlamakla yetinmeyen Profilo çamaşır makineleri, Özel Tambur Temizleme programı ile kazan bakımını da kendi yapar.

Sizden Habersiz Toz Uçurmaz

Dört litrelik toz alma kapasitesi ve yıkanabilir filtresiyle yeni nesil Profilo elektrik süpürgeleri, evinizin tozunu atacak, sizden habersiz toz bile uçurmayacak.

Uzun Süren Tazelik

Profilo buzdolapları, EkstraFresh Comfort özellikleri sayesinde yiyeceklerinizde uzun süreli tazelik sağlar. Size de sadece taptaze yiyeceklerle, lezzetli sofralar kurmak kalır.

Profilo ile Fırın Temizlemek Dert Değil

Yemeklerin en lezzetlisi, evde pişirdiklerimizdir. Profilo fırınlar ise hem lezzet hem kolaylık getirir. Kolay temizlenebilen yüzeyleri sayesinde zamanı size ve sevdiklerinize bırakan ankastre fırınlar, Profilo’da sizleri bekliyor.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.