Oh be Profilo Home Connect özellikli bulaşık makinesi varmış!

Makinenizi tek tıkla uzaktan yönetmenizi sağlayan Home Connect özelliği ile Profilo Bulaşık Makinesi varmış.

Hemen incele!

Home Connect ile bulaşık makinenizi uzaktan yönetin

Ev aletlerinizin çalışma durumunu internet üzerinden akıllı telefon, akıllı saat veya tabletiniz ile takip etmenizi sağlayan Home Connect teknolojisi, gün içinde bulunduğunuz her yerden ev aletlerinizi kolayca kontrol etmenizi sağlar. Hayatınızı kolaylaştıran Home Connect özellikli Profilo Bulaşık Makinenizle dilerseniz dışarıdayken de makinenizi çalıştırabilir, kazandığınız vakti kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Oh be bulaşık makinem beni çok iyi tanırmış

Profilo Home Connect Bulaşık Makinesi ile en sık kullandığınız yıkama programını tek tuşla kaydederek her seferinde tekrar tekrar ayar yapmadan bulaşıklarınızı tam istediğiniz gibi yıkayabilirsiniz. Favori yıkama programınızı aklında tutan Profilo Home Connect Bulaşık Makinesi, ufak detaylarla sizin yerinize ilgilenerek hayatınızı kolaylaştırıyor.

Yeni sepet özellikleriyle pırıl pırıl bulaşıklar

Profilo Bulaşık Makinelerinin hayatınızı daha da kolaylaştırmak için geliştirilen yepyeni özellikleriyle tanışın:

1. Şişe Tutucu özelliği, şişelerin makine içine güvenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlar ve devrilip içlerine su dolmasını önler. Suyun şişenin içine rahat ulaşması sonucu kusursuz bir temizlik sunar.

2. Bulaşık Sabitleyici özelliği, plastik tabak ve kap gibi hafif bulaşıkların ideal yerleştirme pozisyonlarında sabitlenmesini sağlar. Bu sayede yıkama sırasında devrilip içlerine su dolması önlenen bulaşıklarınız çok daha etkili temizlenmiş olur.

3. Sepet Durdurucu özelliği, alt sepetin ön tekerleklerinde bulunan durdurucu sayesinde sepetinizin raydan çıkmasını önler, böylece bulaşıklarınızı yerinden oynamadan ya da devrilmeden güvenle ve hızlıca yerleştirmenizi sağlar.

Hayatınızı kolaylaştıran özellikler Profilo Bulaşık Makinesi’nde

Evimizde huzurla otururken bulaşık makinesinden gelen sesin bu huzuru bölmesini istemeyiz. Profilo Bulaşık Makinesi, Sessizlik özelliğiyle bulaşıkları çıt bile çıkarmadan yıkar, evin içinde yarattığı sessiz ortamla size kocaman bir oh be dedirtir. Home Connect uygulamasından 30 dakikalık sessizlik modunu aktive ederek tek tıkla bulaşıklarınızı sessizce yıkamanızı sağlar.

Doğal Kurutma özelliğiyle enerji tasarrufu yapın

Doğal Kurutma özelliği, makinenizdeki yıkama sona erdikten sonra kapağın otomatik olarak açılmasını, içindeki bulaşıkların kendi kendine enerji israfı olmadan kurumasını sağlar. Böylece hem zamandan ve enerjiden tasarruf ederek doğanın korunmasına katkıda bulunursunuz, hem de bulaşıklarınız doğal yollarla kurudukları için üzerlerinde su lekesi kalmaz, makinenizden pırıl pırıl çıkarlar.

Bulaşıklarda temizlik garantisi: Akıllı Deterjan Dozaj Sistemi ve Tablet Sayıcı özelliği

Profilo Bulaşık Makinelerinde bulunan Akıllı Deterjan Dozaj Sistemi, yıkama sürecinin en doğru anında yıkama tabletinin sepet bölmesine düşmesini sağlar. Düşen tableti tamamen eriterek deterjanın makineniz içindeki tüm bulaşıklara eşit bir şekilde yayılmasına yardımcı olur. Tablet Sayıcı özelliği ile evde kaç adet bulaşık makinesi tableti olduğunu uygulamaya girebilirsiniz. Sonrasında her yıkamanın ardından makineniz Home Connect uygulamasıyla size evde kaç adet tablet kaldığını gösterir. Bulaşık makinesi tabletiniz bitiyorsa Home Connect uygulaması ile size bildirim göndererek alışveriş listesine eklemeniz gerektiğini hatırlatır.

10 yıl paslanmazlık garantisi

Profilo Bulaşık Makineleri, özel olarak paslanmaz çelikten tasarlanan iç yüzeyiyle uzun yıllar evinizin bir parçası haline geliyor ve yıllarca evinizin bulaşık uzmanı olarak görev yapıyor. Bu yılları garanti altına almak için de sizlere tam 10 yıl paslanmazlık garantisi veriyor.

Hem bulaşıklarınız hem de bulaşık makineniz tertemiz

HijyenEkstra özelliği ile suyun sıcaklığını 70°C'ye kadar artıran Profilo Bulaşık Makinesi, bulaşıklarınız için ekstra temizlik sağlarken, Ekstra Durulama özelliği ile bulaşıklarınızı üstlerinde oluşabilecek deterjan kalıntılarından tamamen arındırıyor. Makine Bakımı seçeneği sayesindeyse, makinanızı içinde biriken tüm yağ kalıntılarından kurtararak hem çifte temizlik sağlıyor hem de makinenizin ömrünü uzatıyor.

Profilo ile temizlik jet hızında

Profilo BMS621V1 kodlu bulaşık makinesinin Jet Seçeneği, seçilen programın yıkama süresini %33’e kadar kısaltırken; Profilo BMS681V1 kodlu Bulaşık Makinesi’nin JetPlus Seçeneği yıkama süresini %66 oranında indirerek jet hızında bir temizlik sağlıyor. Üstelik aniden misafirleriniz geldiğinde, makinenizin Anında Hızlandırma özelliği ile bulaşıklarınızın hızlıca temizlenmesini sağlayabilir, makineniz çalışmaya başlamış olsa bile yıkama hızını kolayca değiştirebilirsiniz.

Tasarımı RedDot Ödüllü Profilo Bulaşık Makinesi

İnce düşünülmüş detayları, hayatı kolaylaştıran kullanıcı dostu özellikleriyle Reddot Tasarım Ödülü’ne layık görülen Profilo BMS621V1 kodlu Bulaşık Makinesi, yepyeni özellikleriyle tasarımcılardan ve kullanıcılardan tam not aldı. Home Connect özelliğinden yeni sepet özelliklerine; Akıllı Deterjan Dozaj Sistemi’nden, makine kullanımını kolaylaştıran ön paneline kadar birçok hayatı kolaylaştıran özelliği bu ödülü almasında etkili oldu.