Profilo Ninni Makinesi

Bebekler mışıl mışıl uyusun diye Profilo Ev aletleri’nden çıkan sesleri bir araya getirdik.

Profilo Ninni Makinesi uygulaması, bebekleri kolik sorunu yaşayan annelerin yanında!

Profilo Ninni Makinesi uygulaması, bebekleri “kolik bebeksendromu” yaşayan tüm anne babaların hayatını kolaylaştırmakamacıyla hayata geçirildi. Yeni doğan bebeklerin kolik ağlamasıylamücadelede annelerin yanında yer almak, kolik bebeklerdekidüzenli ağlama ve rahat uyuyamama şikayetlerine çözüm olaraktasarlanan Profilo Ninni Makinesi mobil aplikasyonu çamaşırmakinesi, şarjlı el süpürgesi, elektrikli süpürge, kurutma makinesi,mikrodalga fırın ve saç kurutma makinesinden derlenen sesler ilerahatlatıcı melodiler ve ninnilerden oluşmaktadır.

En büyük ödül, çocukların rahat uyumasına yardımcı olmak.

Günümüzde her 10 bebekten 7’si uykusuzluk problemiyaşamaktadır. Profilo Ninni Makinesi aplikasyonunda yer alanev aletleri sesleri anne karnındaki seslere benzerliği ile bebeklerisakinleştirir, ninniler çocukların uykuya geçişine yardımcı olurkenrahatlatıcı melodiler hem çocukları hem de anneleri rahatlatır.

Ödüllü Uygulama

Yayına alındığı günden bu yana 40.000’e yakın annenin mobilcihazlarına yüklediği Profilo Ninni Makinesi aplikasyonu mobilalanda ödül sahibi de oldu. Profilo Ninni Makinesi aplikasyonu,dijital yaratıcılık çalışmaları ile başarılı olan markalarındeğerlendirildiği MIXX ödüllerinde, “Markalı Mobil Aplikasyonlar”kategorisinde Gümüş MIXX’in sahibi oldu ve IBS Anne Çocuk Fuarı’ndadüzenlenen IBS 2017 Ödülleri'nde 'Yılın Sosyal Dijital Medya'ödülüne layık görüldü.

“Beyaz gürültü ağlama ataklarını durdurabilir”

Uzmanlara göre, “Beyaz gürültü” olarak tanımlanan elektriklisüpürge, saç kurutma makinesi gibi cihaz sesleri çeşitli uğultu,su sesi gibi karışık sesler bebeğin ağlama ataklarını durdurabilir.Bu karışık sesler bebeğin anne karnındayken işittiği sesleri andırır ve ona güven verip sakinleştirir.

Ninni Makinesi mobil aplikasyonuyla çok daha yakınınızda!

Profilo Ninni Makinesi Aplikasyonu hem Androidhem de IOS cihazlardan ücretsiz olarak yüklenebilir.

Profilo Ninni Makinesi ile bebekler artık daha rahat. Anneliğin zor şartları varsa, Annelerin Profilo’su var!

Profilo Ninni Makinesi’ni indirmek için tıklayın.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.