Oh be Profilo Varmış!

Evin işi ne kadar çok olsa da Profilo’yla evde hayatınızı kolaylaştıracak yardımcılarınız var.

Herkesin sevdiği yemeğe yer var

Çeşit çeşit yemekler rahatça sığsın diye Profilo XXL Buzdolabı sınıfının* en geniş iç hacmine sahip. Tüm market alışverişinin, büyük tencerelerin, tepsilerin, hatta en büyük karpuzların bile tek seferde rahatça yerleştiğini görünce oh be diyeceksiniz.

* İki kapılı no frost buzdolabı, kategorisinin en geniş iç hacmine sahiptir.

En geniş iç hacimli ve ExtraFresh Comfort özellikli XXL buzdolapları için tıklayın.

Sebze ve meyvelerinizin bol bol tadını çıkarın

Sebze ve meyvelerinizi buzdolabınızdan her aldığınızda da mis gibi tazeliğini hissedersiniz. Çünkü ExtraFresh Comfort özelliğine sahip Profilo XXL Buzdolabı, meyve ve sebzelerinizi iki katına kadar daha uzun süre taze tutar. Size, oh be diyerek tadını çıkarmak kalır.

En geniş iç hacimli ve ExtraFresh Comfort özellikli XXL buzdolapları için tıklayın.

Bulaşıklar makineden pırıl pırıl çıksın

Doğal kurutma özellikli Profilo Bulaşık Makinelerinde, yıkama bittiğinde kapak otomatik açılır, kurutma işlemi doğal olarak yapılır. Böylece hem bulaşıklarınız lekesiz çıkar hem de enerji tasarrufu elde edilir.

Oh be dedirten bulaşık makineleri için tıklayın.

Bizim için bulaşıklarınızın yeri ayrı

Artık biberonların içi iyi temizlendi mi; şişeler, bardaklar yıkanırken devrildi mi diye düşünmeyin. Çünkü Profilo Bulaşık Makinesi, sepetindeki şişe tutucu ve bulaşık sabitleyicisi sayesinde bulaşıklarınızın yıkanırken devrilmesine engel olur. Dışları gibi içlerini de pırıl pırıl yapar. Sizin de içiniz rahat eder.

Oh be dedirten bulaşık makineleri için tıklayın.

Çamaşırları yıkamaya daha az zaman ayırın

Evde 10 çocuklu bir doğum günü partisi varsa etrafta temiz pek bir şey kalmaz. Olsun, siz yine de anın keyfine varın. Çünkü tüm çamaşırları tek seferde yıkamanızı sağlayan, 10 kg kapasiteli Profilo Çamaşır Makinesi var. Siz oh be diyerek kahvenizin tadını çıkarın, o da suda bekletme özelliğiyle inatçı lekeleri çıkarsın. Tüm çamaşırlar mis gibi olsun.

Oh be dedirten 10 kg kapasiteli ve suda bekleme özelliği için tıklayın.

Lezzetli yemeklerin sırrı

Sevdikleriniz için hem çeşit çeşit hem de müthiş lezzetli yemekler pişirirken evdeki yardımcınız Profilo yanınızda. Puf puf yumuşacık kekler, içi sulu dışı çıtır lezzetli tavuklar için karşınızda buhar destekli pişiren Profilo Ankastre Fırın. İster 3 yemeği aynı anda fırına koyup tatlar karışmadan lezzet şöleni yaşayın, ister ızgara tepsisi sayesinde evde mangal tadında yemekler pişirin. Sevdikleriniz yemeklerinizin tadını çıkarsın, siz de bu anın tadını çıkarın.

Fırında lezzet buharı ve ızgara tepsi için tıklayın.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.