Oh be dedirten Profilo ürünlerimiz, Pelin’in Mutfağı’ndaymış!

Ürünleri incelemek için tıklayın

Ramazan ayı boyunca hem birbirinden lezzetli yemek önerileriyle sizi “ne pişirsem” derdinden kurtaracak hem de mutfakta size “oh be” dedirtecek Profilo ürünlerimizle Pelin’in Mutfağı programında yer aldık. Birbirinden nefis yemeklerin yapıldığı Pelin’in Mutfağı’nın her bir bölümünde Profilo ürünlerimizin özellikleri, sizin de mutfakta hayatınızı kolaylaştıracak.

Pelin’in Mutfağı’nda Yer Alan Ürünlerimiz:

Ankastre Fırın:

Lezzet Buharı:

Lezzet Buharı özellikli ankastre fırın; pişirme esnasında buhar oluşturarak zahmetsizce kabaran kekler, çıtır çıtır hamur işleri, dışı nar gibi kızarmış etler, lezzetli ve içi sulu tavuk yemekleri pişirmenize yardımcı olur. Ramazanda yemeklerinizin lezzetine lezzet katar. Üstelik tekrar ısıtılan yiyecekleriniz ilk günkü lezzetini korurken fırından çıkan yiyeceklerinizin kurumasını engeller.

Ankastre Fırın:

Izgara Tepsisi:

Izgara Tepsisi ile istenmeyen kokular ve duman problemi olmadan ızgara tadında et, tavuk, balık ve sebzelerinizi kolayca pişirebilirsiniz. Ramazanda da evinizin konforunda mis gibi mangal keyfi yaşayabilirsiniz.

Ankastre Fırın:

Kolay Temizlik:

Profilo Ankastre Fırınların arka panelinde mikro ince seramik kürelerden oluşan özel bir kaplama bulunur. Yiyeceklerinizi pişirirken oluşan yağ kalıntılarını emer ve oksidasyon yoluyla parçalar. Siz de fırın temizliğine ayırdığınız vakti ailenizle geçirebilirsiniz!

Ankastre Cam Ocak

75 cm Geniş Ocak:

75 cm genişliğindeki Profilo Ankaste Cam Ocakların sahip olduğu 5 ocak gözü sayesinde aynı anda daha fazla tencerede yemek pişirebilirsiniz. Ocak düğmelerinin önünde olması kullanım kolaylığı sağlarken kolay temizlenen ankastre cam ocaklar mutfağınıza şık ve modern bir görünüm kazandırır. Ramazanda daha fazla yemeği aynı anda pişirmenizi sağlayan genişliğiyle Profilo 75 cm Ankastre Cam Ocaklar size zaman kazandırır.

Ankastre Cam Ocak

Wok Ocak Gözü:

Profilo 75 cm Ankastre Cam Ocaklarda bulunan Wok Ocak Gözü, çift ateş gözü sayesinde ısıyı eşit derecede dağıtarak geniş tencere ve tavalarınızda yiyeceklerinizi yoğun ateşte hızlı pişirmenize yardımcı olur. Wok Ocak Gözü ile birbirinden çeşitli ramazan lezzetlerini mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

XXL Buzdolabı:

Geniş iç hacim:

Ramazan boyunca yapacağınız tüm market alışverişinin, büyük tencerelerin, tepsilerin tek seferde rahatça yerleştiğini görünce “oh be” diyeceksiniz. Sınıfının en geniş iç hacmine sahip Profilo XXL Buzdolapları, üstten ve alttan donduruculu seçenekleriyle size kolaylık sağlar.

XXL Buzdolabı:

ExtraFresh Comfort:

Sebze ve meyvelerinizi Profilo XXL Buzdolaplarından her aldığınızda mis gibi tazeliğini hissedersiniz. Çünkü ExtraFresh Comfort çekmecesi, özel sürgü sistemi ve nem kontrol mekanizması sayesinde dışarıdan gelen havayı ideal saklama koşullarına göre ayarlar, böylece meyve ve sebzelerinizi iki katına kadar daha uzun süre taze tutar. Size, taptaze sebze ve meyvelerinizle tariflerinizin lezzetine lezzet katmak kalır.

XXL Buzdolabı:

ExtraCold Comfort:

Şarküteri ürünlerinizi buzdolabınızdaki diğer ürünlerden daha soğuk saklamak isterseniz ExtraCold Et/Balık ve Kahvaltılık Çekmecesi siz yardımcı olmaya hazır.

Ayarlanabilir sıcaklık kontrol mekanizması sayesinde, bu bölmedeki sıcaklığı 0 dereceye yaklaştırarak ürünlerinizde uzun süre tazelik sağlar. Çekmeceye ihtiyacınız olmadığında ise kolayca yerinden çıkarılarak size yer açar.

XXL Buzdolabı:

VitaPlus:

Profilo Buzdolabınızda bulunan VitaPlus özel sensörler sayesinde dolabınız ani sıcaklık değişimlerinden etkilenmez ve dolabın içindeki sıcaklık daima sabit kalır. Özel sensörler gerekmedikçe devreye girmediği için enerji tasarrufu sağlar. Size de taze yiyeceklerle muhteşem lezzetler hazırlamak kalır.

Bulaşık Makinesi:

Doğal Kurutma:

Doğal Kurutma özelliği, makinenizdeki yıkama bittikten sonra kapağın otomatik olarak açılmasını, içindeki bulaşıkların kendi kendine enerji israfı olmadan kurumasını sağlar. Böylece ramazanda biriken bulaşıkları zamandan ve enerjiden tasarruf ederek yıkarsınız. Bulaşıklarınız doğal yollarla kurudukları için üzerlerinde su lekesi kalmaz, makinenizden pırıl pırıl çıkarlar.

Bulaşık Makinesi:

Hayatınızı Kolaylaştıran Sepet Özellikleri:

Kullanım kolaylığı sağlayan sepet özellikleriyle Profilo Bulaşık Makineleri hayatınızı kolaylaştırıyor. Şişe Tutucu özelliği sayesinde şişelerin makine içine güvenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlar ve devrilip içlerine su dolmasını önler. Suyun şişenin içine rahat ulaşması sonucu kusursuz bir temizlik sunar.

Bulaşık Sabitleyici özelliğiyle ise plastik tabak ve kap gibi hafif bulaşıkların ideal yerleştirme pozisyonlarında sabitlenmesini sağlar. Bu sayede yıkama sırasında devrilip içlerine su dolması önlenen bulaşıklarınız çok daha etkili temizlenmiş olur.

Bulaşık Makinesi:

Home Connect:

Ev aletlerinizin çalışma durumunu internet üzerinden akıllı telefon, akıllı saat veya tabletiniz ile takip etmenizi sağlayan Home Connect teknolojisi, gün içinde bulunduğunuz her yerden ev aletlerinizi kolayca kontrol etmenizi sağlar. Hayatınızı kolaylaştıran Home Connect özellikli Profilo Bulaşık Makinenizle dilerseniz dışarıdayken de makinenizi çalıştırabilir, kazandığınız vakti kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.