Profilo'dan Hayatınızı Kolaylaştıran Kampanya!

Profilo ürünleriyle olduğu gibi kampanyalarıyla da hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Sosyal Hayatı Destekleme Kampanyası kapsamında Profilo'dan dilediğiniz ürünü alın, ödemeye altı ay sonra başlayın.

Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Profilo Yetkili Satıcılarından 3.000-30.000 TL arası Profilo markalı ürün alan tüketicilerimiz 60 ay vadeye kadar %0,69 faiz oranından faydalanabileceklerdir.

30.000 TL finansman tutarı, % 0,69 faiz oranı ve 60 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 0,85, efektif yıllık maliyet oranı % 10,6505 ve tahsis ücreti 157,50 TL ( BSMV Dahil ) olacaktır.

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan aracılığıyla sağlanacak olup başvurular ilgili bankaların şubelerine yapılacaktır. Kredinin onaylanması Banka’nın inisiyatifindedir. Ödeme koşulları ile ilgili ziraatbank.com.tr, vakifbank.com.tr ve halkbank.com.tr adreslerinde detaylı bilgiye ulaşılabilir. Hayat Sigortası primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Banka, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.