Yeni Nesil Suda Bekletme Özellikli Çamaşır Makineleri

Oh be Profilo Çamaşır Makinesi varmış!

Lekeleri kolayca çıkarmanızı sağlayan Yeni Nesil Suda Bekletme özellikli Profilo Çamaşır Makinesi varmış.

Hemen incele!

Oh be Yeni Nesil Suda Bekletme özelliği varmış!

Profilo Çamaşır Makinesi, Yeni Nesil Suda Bekletme özelliği ile yıkama başlamadan önce çamaşırlarınızı suyun içinde bekletir. Böylece inatçı lekeleri yumuşatarak yıkama anında kolayca çıkartır. Leke Uzmanı özelliği sayesinde de kıyafetlerinizi yıpratmadan kan, ter, çay ve yağ lekesi gibi zorlu lekelerden kolayca arındırır.

10 kg kapasiteli çamaşır makinesi

Profilo 10 kg kapasiteli çamaşır makinesi ile dağ gibi birikmiş tüm çamaşırlarınızı aynı anda kolayca yıkayabilirsiniz. Böylece sürekli çamaşır yıkama derdinden kurtulur, tek seferde temizliğin keyfini çıkarırsınız. Özel Yorgan Yıkama Programı sayesinde de yorganlar ve kalın battaniyeler yıkayabilir, derin bir oh be duygusu yaşayabilirsiniz.

Kısa programda hızlıca temizlik

Çamaşırlarınızın acilen yıkanması gereken zamanlarda Kısa Program seçeneğini kullanabilir, 15 ve 30 dakika seçenekleri ile hızlıca çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bu sayede en sevdiğiniz kıyafetiniz kısa zamanda tertemiz ve hazır olur.

Hem sessiz hem de tasarruflu

SilentPlus Motor teknolojisi sayesinde makineniz dağ gibi biriken çamaşırları sessizce yıkar. 10 yıl kullanım garantisi veren güçlü motoruyla hem tasarruf sağlar hem de evinizde yaşadığınız huzurlu anların çamaşır makinesi sesiyle bölünmesini engeller.

Oh be Jet Plus varmış!

Jet Plus özelliği sayesinde çamaşırlarınızı jet hızında, %65’e kadar daha hızlı yıkayabilirsiniz. Üstelik bu hızlı yıkamaya rağmen sağladığı derinlemesine temizlikten asla ödün vermez, çamaşırlarınız makinenizden her zaman tertemiz çıkar.

Hem çamaşırlarınızı hem de doğayı korur

Normal programlara göre %31 oranına kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlayan Pamuklular Eko Programı ile pamuklu tüm çamaşırlarınızda derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Pamuklular Eko Programı ile hem çamaşırlarınız tertemiz çıksın hem yaptığınız enerji tasarrufu faturanıza yansısın. Profilo ile çamaşırlarınız yıkanırken doğanın korunmasına katkıda bulunun.

Oh be EkstraEkle özelliği varmış!

Çamaşır makinemizi çalıştırdıktan sonra, eklemeyi unuttuğumuz çamaşırlarımız aklımıza gelebilir. EkstraEkle özelliği ile çalışır haldeki çamaşır makinenizi “Başla/Beklet” tuşu ile bir süreliğine bekler moda alabilir, ekleyeceğiniz tüm yeni çamaşırları ekledikten sonra çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Makineniz tekrar çalıştığında, beklemeye alınan yıkama programı kaldığı yerden devam eder. Böylece, gözden kaçan çamaşırları eklemek için bir sonraki yıkamaya kadar beklemeniz gerekmez.

Ekstra temizlik, ekstra hijyen

Hassas ciltli bebeklerin kıyafetlerinin derinlemesine temizlendiğinden emin olmak, ciltlerini daima korumak isteriz. Hijyen Programı özelliği çamaşırlarda derinlemesine temizlik sağlayarak anne ve babalara kocaman bir “oh be” dedirtir. Yıkama boyunca Ekstra Durulama özelliği ve sabit ısısı ile giysilere nüfus eden fazla deterjanı arındırarak giysilerde derinlemesine temizlik sağlar.

Hem doğayı hem cebinizi düşünür

Aktif Su özelliği ile Profilo Çamaşır Makinesi çamaşırlarınızın kumaşını ve miktarını algılayarak uygun miktarda su kullanır. Çamaşırlarınızı temizlerken önemli ölçüde su tasarrufu yapar. Böylece hem doğanın korunmasına destek olur hem de su tüketiminden kaynaklı harcamalarınızı minimuma indirir.

RedDot Tasarım Ödüllü Profilo Çamaşır Makinesi

Çamaşır yıkamakla ilgili her detay düşünülerek tasarlanan programları ve incelikli detaylarıyla dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot ödülüne layık görülen Yeni Nesil Suda Bekletme özellikli Profilo Çamaşır Makinesi her adımda hayatınızı kolaylaştıracak.

Hem çamaşırlarınızı hem de kendini temizler

Özel Tambur Temizleme programı ile çamaşır makineniz kendi temizliğini kendi yapar. Hem çamaşırlarınızı temizleyerek hayatınızı kolaylaştırır hem de kendini temizleyerek kazan bakımını kendi yapar ve makinenin ömrünü uzatır.

Dalgalı tambur yapısı ile eşit temizlik

Dalgalı Tambur; deterjan, su ve yumuşatıcının çamaşırlar üzerinde eşit miktarda dağılmasını sağlar. Asimetrik cam kapak yardımıyla da makinenin içindeki çamaşırların yerlerini sürekli değiştirir ve makinenin merkezine doğru yönlendirir. Böylece hiçbir çamaşır kenarda köşede kalmaz. Dalgalı Tambur ve asimetrik su pedalları normal programlarda daha yoğun çalışırken hassas programlarda çamaşırlarınızın kumaşına ve yıkama programına uygun yumuşaklıkta çalışır. Temizliğin makinenizin her yerine yayılmasını sağlarken çamaşırlarınızı da korur.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.