Fırın, Ocak ve Aspiratörler

Pişirmede kademe atlayın!

9 farklı alev seviyesi sunan KademeliAlev fonksiyonu ile yemeklerinizi kolaylıkla pişirerek, tadı damağınızda kalacak sonuçlar elde edebilirsiniz!

Daha fazlası için tıklayın

Fırınlar, Ocak ve Aspiratörler

Fırınlar

Hem maharetli hem de tasarruflu Profilo fırınlar ısı yalıtımlı çift camlı tasarlanan kapakları ile fırının iç sıcaklığını uzun süre koruyarak hem ısı kaybını önler hem de tasarruf sağlar.

ProGurme

Profilo ProGurme fırın meyve – sebze kurutma ve yoğurt yapabilme özellikleri ile öne çıkar. ProGurme’nin özel aparatı sayesinde patlıcan, biber, domates gibi yiyecekleri kurutabilir, hatta ideal ısıyı oluşturduğu için evde yoğurt bile yapabilirsiniz.

Geniş iç hacimli ve 3DPlus sıcak hava dolaşımlı Profilo fırınlar ile hamur işlerinizi hem kolayca hem de tam kıvamında pişirebilir. 3DPlus özelliği ve yeni geliştirilmiş hava kanalları aracılığı ile fırın içerisindeki yiyeceklerin her tarafını eşit ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz.

Geniş iç hacimli ve 3DPlus sıcak hava dolaşımlı Profilo fırınlar ile hamur işlerinizi hem kolayca hem de tam kıvamında pişirebilirsiniz. 3DPlus özelliği ve yeni geliştirilmiş hava kanalları aracılığı ile fırın içerisindeki yiyeceklerin her tarafını eşit ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz.

Fırının içinde farklı tepsilerde aynı tarz hamur işini altlı üstlü pişirmeye olanak sağlayan Profilo Fırınlar ile hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edersiniz

Ocaklar

Profilo ocaklar, çelik ocak ızgarası, düğmeden otomatik ateşleme ve rüzgarın ateşi söndürmesi gibi durumlarda devreye giren gaz emniyet sistemi ile hem konforlu hem de güvenli bir kullanım sunar.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.