Beyaz Eşya

Buzdolapları ve Derin Dondurucular

Buzdolapları

Buzdolapları

Profilo her eve, her ihtiyaca ve her kullanım alışkanlığına yönelik buzdolaplarını kullanıma sunuyor.

Profilo’nun LowFrost ve NoFrost buzdolapları , alttan ve üstten dondurucu modelleri, gelişmiş Maksima Serisi XL ve XXL seçenekleri ile mutfağınızın başkahramanı olacak.

Derin Dondurucular

Derin Dondurucular

Profilo’dan yatay ve dikey derin dondurucular!

Yaz aylarında kışlık sebzelerinizi, kış aylarında da yazlık sebzelerinizi mevsimindeki gibi tüketmek için Profilo’nun ihtiyacınıza uygun büyüklükte yatay ve dikey derin dondurucularından birini seçmeniz yeterli.

Çamaşır ve Kurutma Makineleri

Çamaşır Makineleri

Profilo Çamaşır Makineleri hayatı kolaylaştıran farklı özellik ve yıkama programlarıyla ihtiyaçlarınıza cevap verir.

6 kg dan 9 kg ya kadar farklı kapasite seçenekleri sunan Çamaşır makinelerinin yorgan yıkama, otomatik dozajlama ve leke çıkarma gibi farklı programları hayatı kolaylaştırırken, ortada kalan çamaşırların makine çalıştıktan sonra eklenmesini sağlayan Ekstra Ekle özelliği çamaşır unuttum derdini ortadan kaldırır.

Çamaşır Kurutma Makineleri

Kurutma Makineleri

Profilo Kurutma makineleri ile çamaşır kurutmak artık bir dert olmaktan çıkar. Çamaşır makinesinde yıkanmış tertemiz çamaşırları yine aynı hijyenik koşullarda kurutan çamaşır kurutma makineleri sunduğu bir çok özellikle tüm evlerin en önemli ihtiyaçları arasında yer alır.

Profilo Kurutma Makinesinin farklı program seçenekleriyle yerden, zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Bulaşık Makineleri

Bulaşık Makineleri

Bulaşık Makineleri

Profilo Bulaşık Makineleri elinizi sıcak sudan soğuk suya sokturmaz! Farklı programlara sahip Profilo Bulaşık Makinelerinin ileri teknolojik özellikleri sayesinde bulaşıklarınız her zaman pırıl pırıl tertemiz olur.

Fırın, Ocak ve Aspiratörler

Fırınlar

En lezzetli börek ve en güzel kabarmış kek Profilo fırınlarda şipşak pişer!

Profilo’nun Mükemmel pişirmeye yönelik program seçenekleri ile donatılmış fırınları, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Set Üstü Ocaklar

Mutfağında yer darlığı çekenler için bulaşık makinesinin üzerinde konumlandırılabilen set üstü ocaklar gaz emniyeti sistemi ve farklı modelleriyle hayatı kolaylaştırır.

Aspiratörler

Aspiratörler

Kimse mutfağında yemek kokusu istemez, Profilo aspritörler yemek kokusunu içine hapsederek mutfaktam yemek kokularını her zaman uzak tutar.

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin her eve her bütçeye uygun ankastre mutfaklarla da uyumlu aspiratörleri rahat temizlenebilir filtreleriyle pratik bir kullanım sunar.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.