Online Satış İade Koşulları

Sitemizden satın almış olduğunuz bir ürünü 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 51 34771 Ümraniye İstanbul adresine yazılı bildirimde bulunarak. 444 77 66 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da onlinesatis@profilo.com mail adresine mail göndererek de cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Cayma hakkınızı kullandığınız tarihten itibaren 10 gün içinde faturanızın altında bulunan iade bölümünü doldurarak faturanızla birlikte küçük ev aletleri için bulunduğunuz yerdeki Yurtiçi Kargo şubesine, aksesuarlar için bulunduğunuz yerdeki Aras Kargo şubesine ürünü teslim ederek iade edebilirsiniz. Büyük ev aletleri için 444 77 66 numaralı çağrı merkezini arayarak iade talebinizi iletebilirsiniz. Bu ürünler ilave hiçbir masraf talep edilmeksizin ürünün teslim edildiği adresten iade alınacaktır. Ürünle birlikte faturanızın iade bölümünü doldurarak ilgililere teslim etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz ürünün bedeli teslimat masrafları da dahil 14 gün içerisinde tek seferde kredi kartınıza geri ödenecektir.

Taksitli satın almış olduğunuz ürünün ücreti banka ile imzalamış olduğunuz sözleşme gereği taksitli şekilde iade edilebilir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. İadeler orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturayı iade formu doldurulmuş şekilde göndermeniz gerekmektedir. Promosyonlu veya kampanyalı ürünlerden birinin iade edilmesi durumunda promosyon veya kampanya şartları ortadan kalkar. İade edilmeyen ürün için promosyonsuz fiyat uygulanır.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir.

Aksesuarlar için İade Adresi:

BSH Ev Aletleri Servis Lojistik, E-5 Karayolu Araptepe Mevkii, Selimpaşa Silivri, İstanbul.

Küçük Ev Aletleri için İade Adresi:

BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bağdat Cd. Uzay Çıkmazı, Anel Doğa Karşısı 41170 Suadiye Kartepe, Kocaeli

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.