Yiyecek Hazırlama Grubu

Yiyecek Hazırlama Grubu

Profilo’nun, yiyecek hazırlama grubunda bulunan ve yemek hazırlamayı kolay ve eğlenceli hale getiren birbirinden pratik ürünlerini, aşağıda yer alan ilgili kategori başlıkları altında inceleyip, ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Profilo Hazneli Blenderin cam haznesinde pek çok işi bir arada yapabilirsiniz.

Solo, hazneli veya set blenderlar ile harika karışımlar yapabilir, yemek hazırlığınız için doğrama, parçalama işlerini hızlandırabilir, türlü çorbalar ve çeşitli sosları blenderların haznesinde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Mikserler

Profilo solo stantlı mikser veya kompakt el mikserlerinin üstün özellikleriyle çırpma, yoğurma ve karıştırma işlerinizi rahatlıkla yapabilir, sofranızda çeşit çeşit lezzete yer açabilirsiniz.

Doğrayıcılar

Profilo doğrayıcı, geniş haznesi, çelik kesme bıçağı ve kolay kullanımıyla mutfakların olmazsa olmazı. Kompakt oluşu ile her mutfağa hitap eder, harikalar yaratır ve kolay saklanır.

Tost Makineleri

Tost, ızgara veya waffle, Profilo’nun farklı tost makineleriyle artık mümkün. Değiştirilebilir plakalarıyla rahatlıkla temizlenebilen ve saklanabilen Profilo tost makinelerinden ihtiyacınıza uygun şekilde ister klasik ister mini boyutlusunu tercih edebilirsiniz.

Profilo Kıyma Makinesi ile evinizde sağlıklı ve hijyenik bir şekilde kıyma hazırlayabilirsiniz.

Profilo kıyma makineleri ile evinizde sağlıklı ve hijyenik bir şekilde damak tadınıza uygun kıyma yapabilir, rendeleme, doğrama, öğütme ve dilimleme özelliklerinden faydalanabilir ve hatta özel aparatları sayesinde evinizde sağlıklı sucuk ve içli köfteler hazırlayabilirsiniz.

Meyve Sebze Kurutucusu

Profilo Kurumax geleneksel alışkanlıklarımıza yepyeni bir bakış getiriyor. Profilo KuruMax ile çilekten domatese, elmadan kiviye, naneden kekiğe bir çok meyve ve sebzeyi hem ekonomik hem de hijyenik olarak kurutabilir, sağlıklı atıştırmalıklarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz!

Profilo Ekmek Makinesi ile sofralara lezzet geliyor!

Profilo ekmek makinesi ile ister glutenli ister glutensiz, ister kepekli ister tam buğdaylı ekmeklerinizi kolaylıkla pişirebilir, damak zevkinize yönelik farklı çeşitlemeler yapabilirsiniz. Hatta yine Profilo ekmek makinesi ile zahmetsiz ve tam kıvamında enfes reçeller hazırlayabilirsiniz.

Buharlı Pişiriciler

Sebzelerin buharda vitaminlerini kaybetmeden sağlıklı bir şekilde pişirilmesini sağlayan Profilo buharlı pişirici, özellikle bebeklerin katı gıdaya geçişinde sağlıklı beslenme alternatifleri hazırlamanıza olanak sağlayarak, hayatınızı kolaylaştırır.

Mutfak Tartısı

Yeni tarifleri denerken ölçüleri tutturabilme, tam kıvamında lezzetli yemekler hazırlayabilme ve dengeli beslenme için en büyük destekçiniz 1 grama kadar hassasiyetle ölçüm yapabilen Profilo mutfak tartısı olacak.

Yoğurt Makinesi

Profilo yoğurt makinesi ile evde kendi leziz yoğurdunuzu mayalamak ve hep istediğiniz kıvamı tutturmak çok kolay. Tekli cam kavanozlarıyla ihtiyaç duyulan miktarda yoğurt mayalama ve küçük kavanozlarıyla gerektiğinde rahatlıkla taşıma imkânı sunan Profilo yoğurt makinesi renkli kapaklarıyla mutfağınıza enerji katacak.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.