Neden Profilo?

Kaliteli ürünler

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri dayanıklı, estetik ve ileri teknoloji ile geliştirilen ürünleri ile hayata konfor katıyor. Üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünler, hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlıyor. Profilo beyaz eşyalarının tamamı A sınıfı ve daha üstü enerji sınıfında bulunuyor. Beyaz eşya gamında solo ve / veya ankastre olmak üzere buzdolabı (LowFrost serisi yeni nesil çift kapılı soğutucudan gardırop tipine kadar çeşitlilikte), derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve fırın ürün grupları bulunuyor. Beyaz eşya gamında bu ana ürünleri midi fırınlar, mikrodalga fırınlar ve set üstü ocaklar tamamlıyor. Türkiye beyaz eşya sektörünün lokomotifi olan soğutucu ürün gamına özel bir önem veren Profilo, bu kategoride en büyük pazar payına sahip kuruluşlar arasında yer alıyor. Gün geçtikçe daha çok talep gören ankastre ürünlerinde çeşitliliği, uygun fiyatı ve tüketici beklentilerine cevap veren özellikleri bir araya getiriyor. Ankastre ürün segmentinde fırın, ocak, bulaşık makinesi ve davlumbaz modelleriyle de tüketicilere farklı ve modern seçenekler sunmaya devam ediyor. Ürünlerimiz ile evinizi ferah tutarken kendinizi de TÜV tescilli klimalar ile ferah tutacaksınız. Tüm klimaları A enerji sınıfında bulunan Profilo klimalarının, 145 yılı aşkın geçmişe sahip Alman bağımsız denetim ve kontrol kuruluşu TÜV (Technischer Überwachungs – Verein/ Teknik Gözetim Birliği) tarafından test edilerek belgelendirilmesini sağladı.

Buzdolapları

Modern tasarımı ile mutfaklara estetik katarken fonksiyonellikten ödün vermeyen ürünler sunmayı ilke edinen Profilo, buzdolaplarında enerji tasarrufu çıtasını gün geçtikçe yükseltiyor. Dayanıklılık ve üst düzeyde enerji tasarrufu Profilo buzdolaplarının üstün özelliklerinin başında geliyor. Ürünlerin HydroPlus, ChillerPlus, VitaPlus gibi daha fazla tazelik ve AirFresh filtre, emniyetli cam raflar gibi hijyen sunan özellikleri, sağlıklı bir yaşama destek oluyor. Tüketici beklentileri doğrultusunda geliştirdiği buzdolabı modellerinde kullanıcılarının rahatlığına önem veren Profilo, genç ve sade tasarımlı ürün gamıyla her zaman kullanıcı dostu ürünler sunma iddiasını sürdürüyor. Ürün gamında LowFrost yeni nesil çift kapılı soğutucudan Amerikan tipi buzdolabına kadar birçok seçenek bulunduran Profilo’da her hayalin modelini bulabilmek mümkün.

Çamaşır makineleri

Tüketicilerin yaşam şekillerine ve beklentilerine göre çeşitlilik gösteren çamaşır makineleri, 5 ile 9 kg arası geniş bir kullanım yelpazesi sunuyor. Sadece bununla kalmıyor birçok çamaşır türüne göre koyu renklilerden başlayarak sentetiklere kadar farklı program seçenekleriyle de öne çıkıyor. Profilo 9 kg kapasiteli çamaşır makinelerinde 10 yıl garantili sessiz SilentPlus motor teknolojisi ile çamaşırlarınızın yıkandığını duymayacaksınız . Acelesi olanlar için de Ekspres 15 yıkama programı veya % 65’e varan zaman tasarrufu sağlayan JetPlus gibi özelleri de sunan Profilo çamaşır makinelerinde, ihtiyacınıza yönelik her ürünün cevabı mevcut. Enerji tasarrufu konusunda bu ürün gamında da iddalı olan Profilo A sınıfı ve daha üstü enerji tasarrufu sunan ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunmaktan büyük gurur duyuyor. Profilo çamaşır makineleriyle uyumlu, 8 ve 6 kg kapasiteli kurutma makineleri de göz kamaştırıyor. Birçok avantajı beraberinde getiren kurutma makinelerimizle gündelik hayat kolaylaşırken, ev işlerine ayırdığınız zamandan da tasarruf etmeniz mümkün.

Bulaşık makineleri

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin bulaşık makineleri 2 programdan 6 programa varan yıkama seçenekleri ve Ekspres 55 gibi özel programlarıyla, enerji ve zaman tasarrufunu destekleyen seçenekler sunuyor. Enerji, yıkama ve kurutma sınıfı olarak A++ değerlerine sahip Profilo bulaşık makinelerinde, hem tasarruf hem de mükemmel yıkama sonucunu bir arada yaşayabiliyorsunuz. Bulaşık makinelerinde bulunan teknolojiyi takip eden otomatik program seçeneği, (bulaşığın kirlilik oranına göre 55 veya 65 derece ısı arasında otomatik yıkama opsiyonu) daha fazla su ve elektrik tasarrufu için ideal bir çözüm sunarken, Auto 3 in 1 (tablet, toz ve sıvı deterjan kullanım imkanı) gibi özellikler tamamlayıcı ürün üreticileriyle gösterdiğimiz işbirliğinin en güzel göstergesi oluyor. Dayanıklılığı ile dikkat çeken Profilo bulaşık makinelerinde 2012 itibarıyle 10 yıl garantili anti-korozyon garantisi bulunuyor. Bulaşık makinelerinde Türkiye’ nin yerel markası olarak kullanıcımızın hayatını kolaylaştırmaya kullanım esnekliği sağlayan katlanabilir raflarımız ile özen gösteriyoruz. Bu raflar sayesinde Türk kahve fincanlarınızı ve çay bardaklarınızı yıkılmadan ve devrilmeden yerleştirmeniz bile mümkün.

Küçük ev aletleri

Mutfak aletleri, Elektrikli süpürgeler, ütü, kişisel bakım aletlerinden oluşan Profilo Küçük Ev Aletleri ürün yelpazesi, Türk halkının kullanım alışkanlıklarına uygun olarak sürekli geliştiriliyor. Kendileri küçük marifetleri büyük Profilo’lar ev işlerinde hayatınızı kolaylaştıran en etkili yardımcılarınız olarak tasarlanıyor. Mutfak aletleri arasında, mutfak robotu, su ısıtıcı, multimikser, narenciye sıkacağı, blender, tost makinesinin yanı sıra, çay makinesi de yer alıyor. Sevdiklerinize ve kendinize daha iyi bakmanızı amaçlayan bu ürünlerimizle tanışmaktan büyük keyif duyacaksınız.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.