Kötü kokuları yıkamaya gerek kalmadan, havalandırarak yok edin.

Profilo UltraFresh çamaşır makinesi giysilerin üzerine sinen kötü kokuları yıkamaya gerek kalmadan havalandırarak yok eder.

Tavsiye edilen satış fiyatı için tıklayın

Giysilere sinen istenmeyen kokuları ister 30 ister 45 dakika içinde yok eden yepyeni Profilo UltraFresh çamaşır makinesini kullananlar o kadar memnun ki, kullanmayanlar bile memnun.

Yıkamaya gerek kalmadan istenmeyen kötü kokulara 30 dakikada elveda!

Mangalda, mutfakta ya da sokakta giysimize sinen istenmeyen kokular Ultrafresh ile sorun olmaktan çıkar.

UltraFresh Nedir?

UltraFresh teknolojisi yıkanması gerekmeyen ama gün içinde istenmeyen kokulara maruz kalan giysilerdeki kokuları gidermek amacıyla geliştirilmiş yenilikçi bir programdır.

UltraFresh su içerisindeki oksiyeni aktifleyerek ozona çevirir. Ozon hem hijyen sağlar hem de koku moleküllerini yok eder. Böylece giysileriniz havalandırma etkisi yaratılarak üzerine sinen kokulardan su ve deterjana gerek kalmadan kurtulur.

UltraFresh kullanın, tasarruf edin.

UltraFresh teknolojisi su ve deterjan kullanmadan çamaşırlarınızdaki kokuları yok ederek hem çamaşırlarınızın yıpranmamasını sağlar hem de su ve elektrik tasarrufu sağlamış olur.

EkstraEkle ile unutulan çamaşırlara son!

Profilo UltraFresh çamaşır makinelerindeki EkstraEkle özelliği sayesinde yıkama sırasında çamaşır makinesini durdurup kapağını açarak etrafta unutulan çamaşırları makineye ekleyebilirsiniz

Temizlik konusunda titiz olanların tercihi: HijyenEkstra

HijyenEksta özelliği ile çamaşırlarınızı ekstra durulama ile derinlemesine temizlersiniz.

Acelesi olanlar için: Ekspres 15/30 ve JetPlus+

Ekspres 15/30 yıkama programları az kirli çamaşırları en hassas şekilde sadece 15 ya da 30 dakika gibi kısa bir zamanda yıkamanızı sağlar. JetPlus+ ise ihtiyacınız olan çamaşırı %66 oranında daha hızlı yıkayarak zamanınızı size bırakır.

Profilo çamaşır makinelerini keşfetmeniz için sizleri Profilo yetkili satıcılarına bekliyoruz.

Profilo çamaşır makinelerinde bulunan SilentPlus motor teknolojisi; daha sessiz, daha uzun ömürlü ve daha tasarruflu bir performans sunar. Üstelik 10 yıl garanti özelliğiyle makineniz yıllar boyu güvence altındadır.

Profilo çamaşır makineleri, keşfetmeniz için sizleri Profilo yetkili satıcılarında bekliyor.

Yetkili Servis

Size en yakın Profilo yetkili servisine kolayca ulaşın!

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi