Ankastre

Profilo Ankastre Setlerde Şimdi Avantaj Zamanı!

Profilo Ankastre ürünleri, sofralarınızın lezzetini arttırmaya devam ediyor. Ürünlerimizi “güle güle” kullanmanız için, yüz güldüren avantajları kaçırmayın!

Pişirmede kademe atlayın!

9 farklı alev seviyesi sunan KademeliAlev fonksiyonu ile yemeklerinizi kolaylıkla pişirerek, tadı damağınızda kalacak sonuçlar elde edebilirsiniz!

Daha fazlası için tıklayın

Tasarım ve teknolojinin mükemmel uyumu; Profilo Ankastre Serisi.

Profilo Ankastre Ürünleri, her mutfağa özel pratik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırırken, dayanıklı yapısı ve şık tasarımlarıyla da mutfağınızın kapısını yepyeni bir dünyaya açmanızı sağlayacak.

Ankastre

Profilo Ankastre Ürünleri ile mutfakların kapıları yepyeni bir dünyaya açılıyor.

Her mutfağa göre pratik çözümler, Profilo Ankastre Ürünlerinde!

Profilo Ankastre Ürünleri estetik uyumu mutfağınıza getirir, boş alanları değerlendirerek evinize en pratik çözümleri sunar.

Profilo Ankastre Ürünleri sadece bir ev eşyası değil aynı zamanda evinizin yaşam kalitesini yükselten bir parçasıdır. Dayanıklı olmalarının yanı sıra son derece şık ve estetik görünüme sahip Profilo Ankastreler Mutfağınızın kapısını yepyeni bir dünyaya açıyor.

Profilo ankastre serisi, sizi düşünen ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırırken, renk ve tasarım uyumuyla da mutfağınıza bütünlük katar. Evinizi tamamlayan görüntüsü, ev işlerini eğlenceli hale getiren kolaylığı ve güven duyacağınız dayanıklılığıyla mutfağınızda uzun süre boyunca içinizin rahat olmasını sağlar.

Fırınlar

Profilo ankastre fırınlar birbirinden şık, estetik ve üstün teknolojili

Profilo Ankastre Fırınlar ile yemek yapmak adeta bir sanata dönüşüyor. Profilo Ankastre Fırınların farklı pişirme fonksiyonları sayesinde et, tavuk, balık, sebze ve hamur işlerinizi tam kıvamında pişirerek sofralarınızı lezzetlendirebilirsiniz.

Ocaklar

Profilo Ankastre Ocaklar, üstün güvenlik donanımlı ve estetik tasarımlı

Profilo Ankastre Ocaklar, özellikleriyle size bir ocaktan daha fazlasını sunuyor. Mutfağınızda Profilo Ankastre setini tercih ederek, güvenlik ve şıklıktan ödün vermeden gönül rahatlığı ile yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

Davlumbazlar

Hem güçlü hem sessiz

Profilo Ankastre Davlumbazlar ile mutfaklarda yemek kokusundan eser kalmaz.

Profilo Davlumbazlar, şık ve estetik duruşlarının yanı sıra güçlü motoruyla sessiz çalışma özelliğine de sahiptir.

Ankastre Bulaşık Makineleri

Yüksek performans, su ve enerji tasarrufu

Farklı yıkama programları ve ek opsiyonları ile geniş ailenizin tüm bulaşığını pırıl pırıl temizleyecek Profilo ankastre bulaşık makineleri ile kalabalık sofraların ardından bulaşık hiç dert değil.

Üstelik Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri daha az su ve daha az enerji tüketerek doğaya karşı sorumluluklarını da yerine getiriyor.

Ankastre Setler

Inox, siyah cam ve beyaz cam seçenekleriyle Ankastre mutfak mobilyanıza mükemmel uyum sağlayan Profilo Ankastre Setler, kolay temizlenebilme özelliği ile kullanım konforu ve hijyen sağlar. Ankastre setinize uyumlu Buzdolapları için Profilo’da geniş ürün seçenekleri bulunuyor.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.