Buzdolapları ve Derin Dondurucular

Buzdolapları

Profilo'dan her eve, her ihtiyaca ve her kullanım alışkanlığına yönelik buzdolapları

Buzdolapları

Profilo’nun LowFrost ve NoFrost buzdolapları , alttan ve üstten dondurucu modelleri, gelişmiş Maksima Serisi XL ve XXL seçenekleri ile mutfağınızın başkahramanı olacak.

NoFrost Teknolojisi

Profilo Buzdolaplarında yer alan NoFrost teknolojisi, cihazın iç duvarlarında nem ve kar oluşumunu engelleyerek yiyeceklerinizin donmasını engeller. Sıcaklık cihaz içerisinden hızla çekilebildiği için de hızlı ve hassas bir soğutma sağlar. Bu sayede yiyeceklerinizi ilk günkü kalitede günlerce saklayabilirsiniz.

ExtraCold ve ExtraFresh Comfort Teknolojisi

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni tazelik sistemleri ile yiyeceklerinizi buzdolabında ilk günkü tazeliğinde koruyabilirsiniz. Profilo Maksima Serisi’nde bulunan EkstraFresh Comfort çekmecesi ile meyve ve sebzelerinizin iki kat daha uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz. EkstraCold Comfort çekmecesiyle de et ve balık gibi ürünleri iki katına kadar daha uzun süre sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

LowFrost Teknolojisi

Profilo’nun LowFrost teknolojisine sahip buzdolapları daha az buzlanma oluşmasını sağlayan bir soğutma sistemine sahiptir. LowFrost buzdolaplarında defrost işlemi normal statik ürünlere göre çok daha seyrek ve daha kolay yapılır.

Derin Dondurular

Derin Dondurucular

Her eve her ihtiyaca, Profilo’dan yatay ve dikey derin dondurucular!

Yaz aylarında kışlık sebzelerinizi, kış aylarında da yazlık sebzelerinizi mevsimindeki gibi tüketmek için Profilo’nun ihtiyacınıza uygun büyüklükte yatay ve dikey derin dondurucularından birini seçmeniz yeterli.

Profilo derin dondurucunuz kısmen doluyken, yarım yük ekonomi tuşunu kullanarak enerji tasarrufu sağlayabilir, şok dondurma ile dondurucuya yerleştirilen gıdaların besin değerlerini ve içinde bulunan vitaminleri kaybetmeden hızla donmasını sağlayabilirsiniz.

Elektrik kesilme durumlarında yiyeceklerinizi yatay derin dondurucularda 50 saate kadar, dikey derin dondurucularda 25 saate kadar koruyabilirsiniz!

Derin Dondurucunuzu kullanırken; kapağını mümkün olduğunca kısa süre açık tutun ve cihazınızı nem olan yere değil daha kuru bir yere yerleştirin.

Sıcak besinleri soğutarak dolaba yerleştirin ve derin dondurucunuzun arkasını düzenli olarak temizlemeyi ihmal etmeyin.

Poşetli ürünleri Derin dondurucunuzda üzerinde tavsiye edilen şekilde dondurabilirsiniz.

Balık, sucuk, hazır yemek ve hamur işleri 6 aya kadar, peynir, beyaz et ve diğer etler 8 aya kadar, sebze ve meyveler 12 aya kadar süreyle derin dondurucuda saklanabilmektedir.

Derin dondurucuya koyduğunuz ürünlerin üzerine tarihlerini mutlaka not etmeyi ihmal etmeyin.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.