Çamaşır Makineleri Ve Çamaşır Kurutma Makineleri

Kıyafetlerinizi havalandırır, istenmeyen kokular geride kalır

Giysilerinize sinen istenmeyen kokuları, tek bir dokunuşla, yıkamaya gerek kalmadan çıkarın!

Detaylı bilgi için tıklayın

Profilo çamaşır makineleri hayatınızı kolaylaştırıyor.

Profilo Çamaşır Makineleri hayatı kolaylaştıran farklı özellik ve yıkama programlarıyla ihtiyaçlarınıza cevap verir.

8 kg dan 10 kg ya kadar farklı kapasite seçenekleri sunan Çamaşır makinelerinin yorgan yıkama, otomatik dozajlama ve leke çıkarma gibi farklı programları hayatı kolaylaştırırken, ortada kalan çamaşırların makine çalıştıktan sonra eklenmesini sağlayan EkstraEkle özelliği çamaşır unuttum derdini ortadan kaldırır.

Leke Uzmanı

Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi ile kan, ter, yağ ve çay lekelerini çıkartmak artık dert değil. Özel leke programı sayesinde Profilo Leke uzmanı zorlu lekelerle sizin yerinize mücadele ediyor.

Deterjan miktarını kendi ayarlayan E-Doz Teknolojisi

Profilo E-Doz Çamaşır Makinesi, çamaşırlarınızın türünü, miktarını ve kirlilik oranını algılayarak, kullanılacak su ve deterjan miktarını hesaplar. Otomatik dozajlama teknolojisi sayesinde tek seferde dolduracağınız deterjan ve yumuşatıcı ile 20 defaya kadar yıkama yapabilir ve her seferinde mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

EkstraEkle

Günlük koşuşturma içinde yıkama esnekliği sunan Profilo EkstraEkle özellikli çamaşır makineleri ile hayatınız kolaylaşıyor. Profilo çamaşır makinelerinde bulunan EkstraEkle fonksiyonu ile yıkama programı başladıktan sonra bile makinenin Başlat/Beklet tuşunu kullanarak her boyuttaki çamaşırlarınızı makineye ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz. Böylece “dışarıda çamaşır unuttum” derdi sona erer.

Profilo’nun EkstraEkle fonksiyonu 8, 9 ve 10kg kapasiteli tüm Profilo çamaşır makinelerinde bulunur.

SilentPlus

Profilo çamaşır makinelerinde bulunan SilentPlus motor teknolojisi, yüksek performansıyla hem uzun ömürlüdür hem de enerji verimliliği sağlar. Titreşimi önleyici yan duvarlar sayesinde son derece sessiz çalışır. Bu sayede komşularınız rahatsız olmadan, evdekiler uykusundan uyanmadan çamaşırlarınızı istediğiniz saatte rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorularınız ve yetkili servis hizmeti için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tüm Ürünler

Hayatı kolaylaştıran Profilo ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kampanyalar

Fırsat ürünleri ve kampanyaları öğrenmek için tıklayın.